Kontakta #HRunconf

#HRunconf är en medlemsförening och drivs ideellt. All eventuell vinst återinvesteras i nästa års konferens. Styrelsens väljs av medlemmarna på årsstämman i april varje år. Kontaktuppgifter till de som sitter i styrelsen hittar du nedan.
Anna Broeders

Anna Broeders

Ordförande

Anna är bosatt i Norrköping och arbetar med Employer Branding på Mjärdevi Science Park. anna@hrunconf.se Twitter: @annabroeders

Karin Ulfhielm

Karin Ulfhielm

Karin är bosatt i Stockholm och är feedbackmissionär inom ledar- och teamutveckling på 7C Group. karin@hrunconf.se Twitter: @vargkask

Anders Jansson

Anders Jansson

Anders är bosatt i Stenungsund och är personalchef på Wästbygg Gruppen AB. anders@hrunconf.se Twitter: @adjansson

Erik Borén

Erik Borén

Erik bor i Stockholm och jobbar med arbetsplatskultur på Great Place to Work. Erik@hrunconf.se Linkedin: goo.gl/2iuKhs

 

Simon Pedersen

Simon Pedersen

Simon bor i Skövde och arbetar som HR Business Partner på Volvo. simon@hrunconf.se

Patrice Sundin

Patrice Sundin

Patrice är bosatt i Norrköping och arbetar som Projektledare på Lavette Film. patrice@hrunconf.se Twitter: @P_Sundin

Henrik Ladström

Henrik Ladström

Henrik är bosatt i Stockholm och arbetar som Digital HR Management Consultant på Knowit. henrik@hrunconf.se Twitter: @ladstrom

Philip Swärd

Philip Swärd

Philip är bosatt i Göteborg och arbetar på SEB, för HRunconf är han vårt ekonomiska stöd i livet. philip@hrunconf.se

Skicka meddelande till oss!