Kontakta #HRunconf

#HRunconf är en medlemsförening och drivs ideellt. All eventuell vinst återinvesteras i nästa års konferens. Styrelsens väljs av medlemmarna på årsstämman i april varje år. Kontaktuppgifter till de som sitter i styrelsen hittar du nedan.
Anna Broeders

Anna Broeders

Ordförande

Anna är bosatt i Norrköping och arbetar med Employer Branding på Mjärdevi Science Park. anna@hrunconf.se Twitter: @annabroeders

Karin Ulfhielm

Karin Ulfhielm

Ordförande

Karin är bosatt i Stockholm och är numera, utöver grundare av Vargkask AB, Chief Energy Engineer på Evoloshen. karin@hrunconf.se Twitter: @vargkask

Annika Pettersson

Annika Pettersson

Annika är bosatt i Stockholm och arbetar som rekryteringsspecialist på CGI. annika@hrunconf.se
Erik Borén

Erik Borén

Erik bor i Stockholm och jobbar med arbetsplatskultur på Great Place to Work. Erik@hrunconf.se Linkedin: goo.gl/2iuKhs

 

Rickard Eriksson

Rickard Eriksson

Rickard bor i Västerås och arbetar som HR Konsult på sitt företag, Enkel HR. Rickard@hrunconf.se

Anna Kreissl

Anna Kreissl

Anna är bosatt i Stockholm och arbetar som VD på Kompetenstillväxt. anna.kreissl@kompetenstillvaxt.se

Henrik Ladström

Henrik Ladström

Henrik är bosatt i Stockholm och arbetar som Digital HR Management Consultant på Knowit. henrik@hrunconf.se Twitter: @ladstrom

Skicka meddelande till oss!